Get Adobe Flash player

 Телефонуйте:

(067) 895 03 09, 

(045) 97 98615

Або пишіть:

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Відгуки клієнтів

Віолетта Кременчук

Відгуки клієнтів

Засновник та організатор культурно-спортивних проектів, керівник студії танцю «Жардін де ля Данс»

Каждый год я организовываю множество разных мероприятий, от больших, на уровне города, таких как «Мега Стар», «Олимпийские игры», «Народные гуляния» до маленьких – «Встречи Нового года», «Николайчик» и др. Уже четвертый год подряд ведущей на все праздники я приглашаю Лизу Юхименко. И хотя я, как организатор, всегда волнуюсь, – ведь на большом мероприятии почти всегда возникают какие-то непредвиденные обстоятельства, – в душе остаюсь спокойной, потому, что наша ведущая всегда найдет выход из любой ситуации. Я очень рада, что на моем пути встретился этот человек.

Юлія Бережко-Камінська

Відгуки клієнтів

Редактор журналу «Пульсар Приірпіння», поетеса

Не раз доводилося не тільки спостарігати за тим, як Ліза Юхименко веде урочистості, концерти, фестивалі і конкурси, а й тісно співпрацювати з нею.Чим підкорює Ліза як ведуча? Жіночністю, щирістю, професіоналізмом, умінням легко адаптуватися в будь-якій ситуації й експериментувати. Вона здатна до яскравих експромтів, тонко відчуває ситуацію, вміє створити чудову душевну атмосферу, розкрити людей, які бояться сцени і підтримати їх, триматися достойно в будь-якому товаристві – як справжня жінка, леді, фахівець.Важлива деталь: якщо Лізу хоча б раз запросили до проведення того чи іншого заходу, потім звертаються до неї знову і знову. Її приємний тембр голосу, зовнішня краса і витонченість, смак і делікатність, уміння гарно триматися не тільки на сцені але й у повсякденному житті, природня скромність, порядність і людяність – усе це є в Лізі, за що їй люди дуже вдячні!Проводила Ліза і презентацію нашого видання, що було для нашої справи дуже гарним початком і просто незабутнім вечором.

Подружжя Єльпітіфорових Євген та Вікторія

Відгуки клієнтів

На нашому весіллі Ліза не тільки проводила бенкет, а й Церемонію реєстрації шлюбу. Це дійство дуже відрізняється від тих, які ми звикли бачити у державних закладах реєстрації. Влучно підбирається музичний супровід протягом усієї церемонії на «вихід» кожного учасника. А текст проведення був чітким та проникливим до найглибшої ниточки душі присутніх. У Лізи є дуже величезний плюс! Окрім того, що у неї красива фігура, приємний тембр голосу та виразна мова, вона ще й вміє бути майже непомітною. Робить акценти на гостях, батьках та наречених, а не на собі. Конкурсна програма продумана від початку й до кінця, що тримає гостей у гарному гуморі протягом бенкету. З її допомогою наше весілля запам'яталось усім гостям, як найкраще сімейне свято. Велике спасибі!

Андрій Страховський

Відгуки клієнтів

Президент Київської обласної федерації олімпійського Тхеквондо

Насамперед, хочу висловити свою подяку Лізі Юхименко, бо саме її професійна робота є основною складовою успішного проведення свята. Організовуючи черговий захід, вже знаєш, якщо Ліза- ведуча,то проблем не буде, а якщо виникають курйози- Ліза з ними блискуче справиться. До розробки програми свята вона завжди підходить відповідально і креативно. Ціню за високий професіоналізм, повну самовіддачу і бажання плідно та творчо працювати. Сподіваюсь на довгі роки співпраці.

Альона Жаріна

Відгуки клієнтів

Директор благодійного фонду «Фонд громади Приірпіння»

Ліза! Ця чудова тендітна дівчина не може залишити байдужим до власної персони. Багато разів щастило бувати на заходах, які вона проводила. Ніяк не второпаю, як можна так сильно притягувати до себе людей?..  
Іось,  коли і в моєму особистому житті постало важливе питання що до підготовки власного весілля – я ні на мить не сумнівалася стосовно ведучої, оскільки впевнено та чітко знала, що найголовніше сімейне свято можу довірити тільки їй.
Після весілля пройшло вже 2 місяці, а я досі чую відгуки гостей про «супер-ведучу»! І дійсно, – відкритість, щирість, позитив – ось, що притягує до неї людей. Наше свято було продумане до найменших дрібниць: від Шлюбної Церемонії до Бенкету, який, до речі, тривав аж 2 дні! Лізо, свято з Вами – найкраще свято. Дякую, що Ви у нас є!